Menu strony

Rok szkolny 2016/2017

Nasza szkoła

Projekty i programy

Dokumenty

Dla rodziców

Rzecznik praw dziecka

Współpraca

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kategorie artykułów

Licznik odwiedzin

Odsłon : 1492036
Klasa 2a i 2 j na wystawie budowli z klocków Lego PDF Drukuj

Dnia 26 kwietnia klasa 2a i 2j były na wystawie budowli z klocków Lego w Gdańsku. Wystawa ta łączy edukację z zabawą. Mogliśmy na niej podziwiać wspaniałe budowle przedstawiające architekturę zabytkową oraz współczesną, wydarzenia historyczne, znane sceny z filmów i bajek. Największe wrażenie zrobiła makieta modelu Boeinga 747- (ma on 11 metrów długości, 3 wysokości, a skrzydła mają rozpiętość 10 metrów), figura Roberta Lewandowskiego, Marcina Gortata a także Dartha Vadera - bohatera Gwiezdnych Wojen. To z nimi uczniowie najchętniej robili sobie pamiątkowe zdjęcia. Uczniowie skorzystali również ze strefy Fun Park - strefy do zabawy klockami Lego dla dzieci w każdym wieku. Wycieczka dostarczyła mnóstwo niezapomnianych wrażeń.


więcej zdjęć