Rzecznik praw dziecka

Współpraca

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

Odsłon : 1315625
Innowacja pedagogiczna pt. "Kto żyje dla dobra innych ten żyje naprawdę" PDF Drukuj

W  roku szkolnym 2014/2015 w naszej szkole realizowana jest innowacja pedagogiczna  pt. ?Kto żyje dla dobra innych, ten żyje naprawdę?. Zajęcia rozpoczęły się od  października  i będą realizowane  do czerwca. Projekt został zgłoszony do Kuratorium Oświaty w Gdańsku Delegatura  w Tczewie, gdzie został zarejestrowany zgodnie z rozporządzeniem -  Dz. U. nr 56 poz. 506

W dniu 08.10.2014r. w naszej szkole odbyło się pierwsze spotkanie uczestników innowacji pedagogicznej. Podczas  spotkania wszystkim uczestnikom projektu  przedstawiano cele innowacji,  jego zalety,  plan pracy  oraz  harmonogram poszczególnych zajęć.

PROJEKT INNOWACJI PEDAGOGICZNEJ