Menu strony

Rok szkolny 2016/2017

Nasza szkoła

Projekty i programy

Dokumenty

Dla rodziców

Rzecznik praw dziecka

Współpraca

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kategorie artykułów

Licznik odwiedzin

Odsłon : 1403862
Wyjazd do Straszewa w ramach projektu pt. "Być jak Zawisza Czarny" PDF Drukuj

W czwartek 15.09.2011r. wolontariusze SKC im. bł. Władysława Demskiego wraz z dziećmi ze Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Uśnicach złożyły wiązankę kwiatów i zapaliły znicze na grobie rodziców ks. W. Demskiego. Uczestniczyły w zajęciach integracyjnych z uczniami ze Szkoły Podstawowej w Straszewie. Wolontariusze przedstawili prezentacje i wiersze napisane przez uczniów naszej szkoły nt ks. W. Demskiego.

Mieliśmy okazję obejrzeć Izbę Regionalną w której znajdowały się pamiątki sprzed wielu lat - zdjęcia, książki, dokumenty, ławka, przybory szkolne i przedmioty codziennego użytku. Najbardziej podobała nam się ławka z miejscem na kałamarz i temperówkę.

 

Dużo radości sprawiło dzieciom wspólne śpiewanie, granie i zabawy. Podczas zajęć Weronika Bogucka i Piotr Anuszkiewicz wraz z panią Małgosią Rozenberg grali i śpiewali nam. Po zajęciach integracyjnych zostaliśmy zaproszeni na smaczny obiad po, którym pełni pozytywnych wrażeń i emocji wrócili do domu z poczuciem świadomości, że było to wyjątkowe spotkanie.