Menu strony

Rok szkolny 2016/2017

Nasza szkoła

Projekty i programy

Dokumenty

Dla rodziców

Rzecznik praw dziecka

Współpraca

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kategorie artykułów

Licznik odwiedzin

Odsłon : 1525222
Piłka w grze PDF Drukuj

Świetnie zaprezentowali się nasi chłopcy w półfinałach wojewódzkich w mini piłkę nożną w Malborku. Mimo braku kilku kluczowych graczy zajęli wysokie drugie miejsce, przegrywając decydujący mecz z Prabutami 1:2 (bramka M. Kawiński). W pozostałych meczach podopieczni trenera Anslika zremisowali 0:0 z Malborkiem oraz pokonali Tujsk 3:0 (bramki: 2 K. Plebanik, A. Lubczyński ).W drużynie wystąpili szóstoklasiści - A. Lubczyński, G. Zachaczewski, J. Wiwatowski, B. Banaszak, piątoklasiści - K. Plebanik, K. Dyller, D. Folcher, M. Kawiński, M. Jarek oraz uczeń klasy IV Marcel Bełz. Trzeba podkreślić, że byliśmy najmłodszą drużyną biorącą udział w turnieju. Jeszcze raz wielkie gratulacje dla chłopców oraz trenera za znakomity występ.