Menu strony

Rok szkolny 2016/2017

Nasza szkoła

Projekty i programy

Dokumenty

Dla rodziców

Rzecznik praw dziecka

Współpraca

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kategorie artykułów

Licznik odwiedzin

Odsłon : 1525330
Święto sportu PDF Drukuj

Wspaniałym świętem królowej sportu, czyli lekkiej atletyki, okazało się dzisiejsze otwarcie stadionu w Sztumie. Nie mogło tam oczywiście zabraknąć uczniów "Dwójki", którzy pojawili się w podwójnej roli - zawodników oraz kibiców. Jedni i drudzy byli tak samo widoczni. Część uczniów uzbrojona w kolorowe pompony dopingowała z trybun naszą reprezentację, co widać było i słychać. Przy takim aplauzie nogi same niosły naszych młodych lekkoatletów szybko i daleko w zależności od konkurencji. Skrzydeł dodawała obecność zaproszonych gości, w tym pani dyrektor Agnieszki Boguckiej, wicedyrektor Agnieszki Jaroszewskiej oraz mistrza olimpijskiego Tomasza Majewskiego. Przy takiej widowni każdy wspiął się na wyżyny swoich możliwości, a niektórzy stanęli na podium i to nie jeden raz  Igor Tyburski zwyciężył w biegu na 600 m, tuż za nim dobiegł do mety Franek Okrój. W skoku w dal Igor ponownie stanął na podium, ale stopień niżej. W biegu na 600 metrów dziewcząt drugie miejsce zajęła Gosia Sadowska, a trzecie Otylia Pietrzyk. Rewelacją zawodów okazali się Ola Oleksiak i Jacek Wiwatowski, którzy zwyciężyli w dwóch konkurencjach - biegu na 60 metrów oraz skoku w dal. Wspaniały początek na wspaniałym obiekcie.Gratulujemy .

więcej zdjęć