Menu strony

Rok szkolny 2016/2017

Nasza szkoła

Projekty i programy

Dokumenty

Dla rodziców

Rzecznik praw dziecka

Współpraca

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kategorie artykułów

Licznik odwiedzin

Odsłon : 1492004
VIII Ogólnopolskiego Konkursu "Ratujemy Zycie" PDF Drukuj

31 maja 2014 roku w Bydgoszczy odbył się finał VIII Ogólnopolskiego Konkursu  "Ratujemy Zycie".   Z naszej szkoły zakwalifikowała się drużyna szóstoklasistów w składzie: Aleksandra Markowicz, Aleksandra i Michał Zdzienniccy. Rywalizacja między  drużynami  z różnych szkół podstawowych polegała na wykonaniu praktycznych zadań udzielania pierwszej pomocy. Dodatkową atrakcją dla uczestników konkursu był udział w pokazie tresury psów ratowniczych. Każda drużyna biorąca udział w konkursie otrzymała dyplom i upominek. Drużyna z naszej szkoły zdobyła również nagrodę prezydenta miasta Bydgoszczy. Reprezentantom naszej szkoły gratulujemy sukcesu .