Menu strony

Rok szkolny 2016/2017

Nasza szkoła

Projekty i programy

Dokumenty

Dla rodziców

Rzecznik praw dziecka

Współpraca

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kategorie artykułów

Licznik odwiedzin

Odsłon : 1492069
Konkurs przyrodniczy "CZŁOWIEK A PRZYRODA" dla uczniów klas piątych PDF Drukuj

Pierwszy etap konkursu odbył się 25.04.2012roku. Do tego etapu przystąpiło 15 uczniów klas 5. Uczniowie mieli do rozwiązania test, w którym mogli uzyskać maksymalnie 54 punkty. Do drugiego etapu, który odbył się 26.04.2012 roku zakwalifikowało się 10 uczniów.

 

Drugi etap obejmował znajomość pojęć, mapy, umiejętność rozpoznawania pospolitych roślin i skał. W tym etapie, każdy mógł uzyskać maksymalnie10 punktów. Łącznie uczniowie mogli uzyskać w dwóch etapach 64 punkty.


Najlepszymi przyrodnikami okazali się:

1. Julia Tomasiak Kl.Vd
2. Łucja Budzowska Kl.Vb
3. Radosław Strymecki Kl.Vc
4. Kajetan Rymer Kl.Vc
5. Dominik Wiechowski Kl.Va

Organizatorzy konkursu :
Renata Gawrońska
Ewa Szewczak