Odsłon : 1492076
Miłosna - SOS PRZED ZIMĄ PDF Drukuj

Zakończyła się akcja SOS PRZED ZIMĄ zorganizowana przez koło ekologiczne w klasach I-III i koło przyrodniczo-turystyczne w klasach IV-VI. Nad przebiegiem akcji czuwał Samorząd Uczniowski.
Zebraliśmy karmę, koce, zabawki, małe domki dla zwierząt i 15 grudnia 2011 w ramach zajęć przyrodniczo-turystycznych odwiedziliśmy mini zoo na Miłosnej w Kwidzynie, gdzie przekazaliśmy zebrane dary. Bezdomne psy i kotki, które tam trafiają żyją w dobrych warunkach, ale ich smutny wzrok pozostaje w pamięci. Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom, którzy odpowiedzieli na nasz apel ? przekazaliśmy w ten sposób odrobinę energii naszym czworonożnym przyjaciołom. A może ktoś z Was przygarnie bezdomnego pieska?

Cały obiekt, w którym mieszkają te biedne zwierzaczki jest zadbany, żyje tam wiele ciekawych zwierząt np. daniele, kozy, lamy, jaki, w stajniach obspokojne, zadowolone konie.
Na Miłosnej jest cicho, miło - po prostu "klimatycznie"- warto się tam wybrać.