Menu strony

Rok szkolny 2016/2017

Nasza szkoła

Projekty i programy

Dokumenty

Dla rodziców

Rzecznik praw dziecka

Współpraca

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kategorie artykułów

Licznik odwiedzin

Odsłon : 1491998
Świetlik - Wielki finał konkursu dla młodych pasjonatów przyrody PDF Drukuj

Fundacja dla Uniwersytetu Jagiellońskiego we współpracy z Wydziałem Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego już po raz trzeci organizowała Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik". Do tegorocznej III edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych "Świetlik" zgłosiło się 13270 uczestników z 566 szkół podstawowych z terenu całej Polski.

 

Uczestnicy pod nadzorem "opiekunów Konkursu" na terenie swoich szkół 23 marca 2010 roku o godz. 9:00 napisali test finałowy. Każda grupa wiekowa pisała test dostosowany do swojego poziomu. Część pytań testowych dotyczyła Eksperymentów Konkursowych, które uczniowie wykonywali w szkołach podczas lekcji lub w domu pod nadzorem osoby dorosłej. Pozostałe pytania obejmowały zakres tematyczny takich dziedzin jak: biologia, chemia, fizyka, astronomia, geografia, ekologia, przyroda.

Zgodnie z regulaminem Konkursu do dnia 23 maja 2010 testy zostaną sprawdzone i ocenione przez zespół ekspertów oraz zostaną wyłonieni Laureaci .Wyniki zostaną zamieszczone na stronie internetowej www.swietlik.edu.pl 

Naszą szkołę reprezentowało 30 uczniów z klas 2 do 6.

Osoby wyróżnione:

  • Filip Pawłowski kl. 3 a 88 punktów

  • Dominik Wiechowski kl. 3 a 93,33 punktów

  • Dominik Dorna kl. 5 a 101 punktów

  • Katarzyna Krakowska kl. 5 d 120 punktów

  • Artur Waniewski kl. 5 d 103,33 punktów

  • Dominik a Łaskarzewska kl. 5 d 102,66 punktów

  • Karolina Pluta kl. 6 d 117 punktów


    Szczegółowa tabela na stronie:

Punktacja testów III Edycji Konkursu (2010)