Menu strony

Rok szkolny 2016/2017

Nasza szkoła

Projekty i programy

Dokumenty

Dla rodziców

Rzecznik praw dziecka

Współpraca

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kategorie artykułów

Licznik odwiedzin

Odsłon : 1525296
Wybieramy szkolne bestsellery! PDF Drukuj

Przez cały tydzień uczniowie klas II i III w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa wybierali najlepsze ich zdaniem bestsellery szkolne. Wszystko po to, by biblioteka klas młodszych mogła pochwalić się najnowszymi , świetnymi i ciekawymi książkami!

?Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła?- powiedziała kiedyś wybitna polska poetka Wisława Szymborska. Czytanie to przyjemność i zabawa, to nagroda i niezapomniana przygoda, więc czytajcie i zaczytujcie się w niesamowitych przygodach bohaterów lektur!

Zapraszamy do biblioteki!


więcej zdjęć