Menu strony

Rok szkolny 2016/2017

Nasza szkoła

Projekty i programy

Dokumenty

Dla rodziców

Rzecznik praw dziecka

Współpraca

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kategorie artykułów

Licznik odwiedzin

Odsłon : 1492068
II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym MATEMATYKA NA CO DZIEŃ PDF Drukuj


11 marca 2015  w Szkole Podstawowej nr 24 w Gdańsku odbył się I Wojewódzki Konkurs Matematyczny - MATEMATYKA NA CO DZIEŃ, na który wybrali się najzdolniejsi matematycy z klas czwartych  aby godnie reprezentować naszą szkołę.

Patronat honorowy nad konkursem objął Pomorski Kurator Oświaty. W szranki stanęło po 3 przedstawicieli sześciu szkół podstawowych. Różnorodność zadań pozwoliła na wykorzystanie pełnego wachlarza umiejętności uczniów. Wszyscy uczestnicy godnie reprezentowali swoje szkoły zdobywając kolejne punkty. Salę wypełniały myśli twórcze, napięcie towarzyszące zdrowej rywalizacji, wzajemne wsparcie oraz (co najważniejsze) wiele radości. Wszystkie grupy otrzymały dyplomy za udział i upominki, a nauczyciele - podziękowania za przygotowanie uczniów do konkursu. Laureatom wręczono również dyplomy:
I miejsce - Szkoła Podstawowa nr 24 w Gdańsku
II miejsce - Szkoła Podstawowa w Sztumie
III miejsce - Szkoła Podstawowa w Leźnie.
Oto nazwiska naszych wspaniałych matematyków , którym serdecznie gratulujemy!
Milan Safader kl 4E
Olaf Kubacki kl. 4E
Mateusz Gnych kl. 4D
Szczegóły na stronie internetowej Szkoły Podstawowej Nr 24 w Gdańsku
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1443613325930828.1073741925.1433253216966839&type=3&uploaded=167