Menu strony

Rok szkolny 2016/2017

Nasza szkoła

Projekty i programy

Dokumenty

Dla rodziców

Rzecznik praw dziecka

Współpraca

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kategorie artykułów

Licznik odwiedzin

Odsłon : 1492066
Konkurs Matematyczne Preteksty PDF Drukuj

Ogólnopolska zabawa matematyczna z elementami rywalizacji. Jest on inny niż większość dotychczas zainicjowanych i funkcjonujących konkursów matematycznych czy olimpiad. Do naszej zabawy zapraszamy wszystkich uczniów, nie tylko tych, którzy zdobywają laury obecnych konkursów matematycznych!

Bardzo wiele korzyści!

Najważniejsze z wielu pozostałych korzyści to dodatkowe powtórzenie materiału przed egzaminem kończącym etap edukacji szkolnej uczestnika czyli przed Sprawdzianem w klasie szóstej, odkrycie dotychczas ukrytych talentów matematycznych! I jeszcze jedna korzyść! uczestnik płaci tylko ... 1 zł!

Choć uczniowie samodzielnie zgłaszają się przez Internet  to wcześniej muszą otrzymać [identyfikator szkoły] od koordynatora Konkursu w swojej szkole.

Szczegóły konkursu na stronie  http://www.matpret.pl/ regulamin: http://www.matejuk.pl/mp/kmp_reg.htm

Jeśli jesteś chętny aby wziąć udział w konkursie, zapraszam do odebrania  identyfikatora szkoły.

 

Szkolny koordynator konkursu  Agnieszka Zgubińska   gab.15B