Menu strony

Rok szkolny 2016/2017

Nasza szkoła

Projekty i programy

Dokumenty

Dla rodziców

Rzecznik praw dziecka

Współpraca

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kategorie artykułów

Licznik odwiedzin

Odsłon : 1492009
Konkurs matematyczny "Złoty matematyk" PDF Drukuj

W poniedziałek 10 lutego odbyły się eliminacje szkolne do  wojewódzkiego konkursu "Złoty Matematyk", w którym brało udział 16 uczniów z klas piątych i szóstej.

 

Prace zostały skrupulatnie sprawdzone... i znamy wyniki! Uczniami z najwyższą liczbą punktów zostali dwaj uczniowie klasy szóstej: Oskar Stachowski oraz Oskar Tutaj obaj zdobyli po 17 punktów (na 20 możliwych). O tym, czy chłopcy przejdą do kolejnego etapu zadecyduje Komisja Konkursowa w szkole organizującej konkurs. Trzymamy kciuki!!!