Menu strony

Rok szkolny 2016/2017

Nasza szkoła

Projekty i programy

Dokumenty

Dla rodziców

Rzecznik praw dziecka

Współpraca

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kategorie artykułów

Licznik odwiedzin

Odsłon : 1492035
Mikołajkowe Zmagania Matematyczne w klasach 4-6 PDF Drukuj

Dnia 07.12.2012 odbyły się Mikołajkowe Zmagania Matematyczne. Wzięły w nich udział trzyosobowe zespoły wyłonione z reprezentantów poszczególnych klas. Konkurs przebiegał w 3 kategoriach wiekowych- klasy IV, V, VI. Drużyny rozwiązywały zadania typu: prawda/ fałsz, zamknięte jednokrotnego wyboru, zadania otwarte- oblicz i podaj odpowiedz, rebusy matematyczne oraz łamigłówki liczbowe. W kategorii klas IV najlepsza okazała się klasa IVA, w kategorii klas V klasa VA i w kategorii klas VI klasa VID. Wygrane drużyny zostały nagrodzone. W czasie trwania konkursu na pytania dodatkowe odpowiadała publiczność. Dodatkowe punkty zostały przyznane drużynom za transparenty i kulturalne kibicowanie klas.