Menu strony

Rok szkolny 2016/2017

Nasza szkoła

Projekty i programy

Dokumenty

Dla rodziców

Rzecznik praw dziecka

Współpraca

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kategorie artykułów

Licznik odwiedzin

Odsłon : 1491994
Mikołajkowe Zmagania Matematyczne PDF Drukuj

Dnia 06.12.2011 odbyły się Mikołajkowe Zmagania Matematyczne. Wzięły w nich udział trzyosobowe zespoły wyłonione z reprezentantów poszczególnych klas. Konkurs przebiegał w 3 kategoriach wiekowych- klasy IV, V, VI. Drużyny rozwiązywały zadania typu: prawda/ fałsz, zamknięte jednokrotnego wyboru, zadania otwarte- oblicz i podaj odpowiedz, rebusy matematyczne oraz łamigłówki liczbowe. W kategorii klas IV najlepsza okazała się klasa IVB, w kategorii klas V klasa VD, i w kategorii klas VI klasa VIB. Drużyny, które zdobyły pierwsze miejsca zostały nagrodzone. W czasie trwania konkursu na pytania dodatkowe odpowiadała publiczność. Dodatkowe punkty zostały przyznane drużynom za transparenty i kulturalne kibicowanie klas.

Organizatorzy