Menu strony

Rok szkolny 2016/2017

Nasza szkoła

Projekty i programy

Dokumenty

Dla rodziców

Rzecznik praw dziecka

Współpraca

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kategorie artykułów

Licznik odwiedzin

Odsłon : 1492005
Mikołajkowe Zmagania Matematyczne PDF Drukuj

Dnia 06.12.2010 odbyły się Mikołajkowe Zmagania Matematyczne. Wzięły w nich udział trzyosobowe zespoły wyłonione z reprezentantów poszczególnych klas. Konkurs przebiegał w 3 kategoriach wiekowych- klasy IV, V, VI. Drużyny rozwiązywały zadania typu: prawda/ fałsz, zamknięte jednokrotnego wyboru, zadania otwarte- oblicz i podaj odpowiedz, rebusy matematyczne oraz łamigłówki liczbowe.

W kategorii klas IV, klasy zdobyły następujące miejsca:
I m-ce -IV A
II m-ce -IVB
III m-ce -IVC

 


W kategorii kl. V :
I m-ce -VA
II m-ce -VB
III m-ce- VC

W kategorii kl. VI :
I m-ce -VID
II m-ce -VIC
III m-ce- VIA

Drużyny, które zdobyły trzy pierwsze miejsca zostały nagrodzone. W czasie trwania konkursu na pytania dodatkowe odpowiadała publiczność. Dodatkowe punkty zostały przyznane drużynom za transparenty i kulturalne kibicowanie klas.

Organizatorzy