Menu strony

Rok szkolny 2016/2017

Nasza szkoła

Projekty i programy

Dokumenty

Dla rodziców

Rzecznik praw dziecka

Współpraca

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kategorie artykułów

Licznik odwiedzin

Odsłon : 1475298
Erasmus+
Erasmus+ podsumowanie PDF Drukuj

a

W latach 2014/2016 w Szkole Podstawowej Nr 2 w Sztumie realizowany był projekt unijny w ramach programu Erasmus+ pod hasłem ?Technologia dla życia?.  Koordynatorem projektu w polskiej szkole był nauczyciel języka angielskiego Katarzyna Affek oraz nauczyciele: Maria Wiśniewska i Justyna Affek.

Więcej…
 
ERASMUS+ Szymbark PDF Drukuj

Dnia 11.05.2016 r. starsze grupy realizujące program ERASMUS+ udały się na wycieczkę do Szymbarka. Tu wraz z przewodnikiem poznały historię powstania Centrum Edukacji i Promocji Regionu. Główną atrakcją była wizyta w "Domu do góry nogami"! Już przed domem wszystkich opanowała radosna atmosfera, a po wejściu do środka /kiedy błędnik zaczął u każdego szaleć/ była już tylko wspaniała zabawa!

Więcej…
 
ERASMUS+ Słowacja PDF Drukuj

Fiľakovo (węg. Fülek, niem. Fülleck) - niewielkie miasto w południowej Słowacji w kraju bańskobystrzyckim; położone na skraju Parku Krajobrazowego Cerová vrchovina, w pobliżu węgierskiej granicy. Wyraźną dominantą miasta Fiľakovo na słowacko-węgierskim pograniczu są ruiny zamku Fiľakovo, który przeżył nawet najazdy tatarskie w XIII wieku.

Więcej…
 
ERASMUS+ Toruń PDF Drukuj

Uczniowie realizujący projekt ERASMU+ wybrali się na wycieczkę do Torunia. Celem była wizyta w Planetarium oraz wystawa interaktywna "Geodium, film-barwy kosmosu". Poza tym przy pięknej, słonecznej pogodzie odbył się spacer po uroczej toruńskiej starówce, próba stania przy "krzywej wieży", zakup i delektowanie się smacznymi piernikami.

 
Erasmus+ w Experymencie PDF Drukuj

Uczestnicy programu Erasmus+ udali się na wycieczkę do Gdyni. Tam, w Centrum Nauki EXPERYMENT oddali się ciekawej zabawie, oglądaniu i przeprowadzaniu przeróznych eksperymentów.

 
« PoczątekPoprzednia1234NastępnaOstatnie »

Strona 1 z 4