Menu strony

Rok szkolny 2016/2017

Nasza szkoła

Projekty i programy

Dokumenty

Dla rodziców

Rzecznik praw dziecka

Współpraca

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kategorie artykułów

Licznik odwiedzin

Odsłon : 1475365
Edukacja morska
Pomorski Program Edukacji Morskiej PDF Drukuj

Projekt "Pomorskie - dobry kurs na edukację. Kształtowanie kompetencji kluczowych uczniów w regionie poprzez edukację morską" realizowany jest w Szkole Podstawowej Nr 2 w Sztumie, w roku szkolnym 2013/2014, przez uczniów klasy VC.

Lider projektu:
Departament Edukacji i Sportu/Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego

Celem głównym projektu jest wyrównanie szans edukacyjnych uczniów poprzez realizację programów rozwojowych ukierunkowanych na rozwój kompetencji kluczowych w obszarze edukacji morskiej.

Działania systemowe realizowane w ramach projektu pozwolą wpłynąć zarówno na rozwój kompetencji kluczowych uczniów, budowanie poprzez edukację morską tożsamości regionalnej i makroregionalnej, jak i na zmniejszenie barier w rozwoju uczniów związanych z ich statusem i miejscem zamieszkania.

Więcej…
 
Morskie przygody PDF Drukuj

29 kwietnia 2014r. odbył się konkurs dla klas IV pod tytułem "Morskie przygody".Brały w nim udział trzyosobowe drużyny wyłonione z poszczególnych klas. Uczniowie musieli wykazać się znajomością treści o Morzu Bałtyckim, żeglarstwie oraz znać zawody związane z morzem.

W ramach rywalizacji uczestnicy zetknęli się z różnymi formami sprawdzania wiedzy i umiejętności. Były to między innymi serie pytań, skojarzenia, prawda-fałsz czy kalambury.

Więcej…