Menu strony

Rok szkolny 2016/2017

Nasza szkoła

Projekty i programy

Dokumenty

Dla rodziców

Rzecznik praw dziecka

Współpraca

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kategorie artykułów

Licznik odwiedzin

Odsłon : 1665623
Rodzina w poezji PDF Drukuj
Rodzina, rodzina, rodzina, ach rodzina.
Rodzina nie cieszy, nie cieszy, gdy jest,
Lecz kiedy jej nima
Samotnyś jak pies."
Fragment tekstu piosenki Jeremiego Przybory stał się myślą przewodnią konkursu recytatorskiego, który odbył się dziś w Sztumskim Centrum Kultury. Młodzieżowa Rada Miasta i Gminy Sztum, będąca organizatorem tego przedsięwzięcia, już po raz piąty zaprosiła nas do udziału w nim. Uczniowie "Dwójki  chętnie odpowiedzieli na to poetyckie zaproszenie i stawili się w sali SCK. Wszyscy doskonale się zaprezentowali, otrzymując zasłużone nagrody i wyróżnienia w kategorii szkoły podstawowej:
II miejsce - Asia Lubowiecka
III miejsce- Ida Chańko
Wyróżnienie - Kinga Padała, Dominika Kopek
Gratulujemy!!!