Menu strony

Rok szkolny 2016/2017

Nasza szkoła

Projekty i programy

Dokumenty

Dla rodziców

Rzecznik praw dziecka

Współpraca

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kategorie artykułów

Licznik odwiedzin

Odsłon : 1525355
I Szkolny Festiwal Nauki - Żywa lekcja przyrody PDF Drukuj

I Szkolny Festiwal Nauki jest organizowany w celu podsumowania rocznej pracy dydaktycznej naszej placówki i chociaż opatrzony został logotypami projektu ,,Naukowy Zawrót Głowy", tak naprawdę stanowi dorobek naukowy, wychowawczy i artystyczny wszystkich nauczycieli i uczniów, nie tylko tych, którzy uczestniczą w projekcie.

Realizację I Szkolnego Festiwalu Nauki  rozpoczęliśmy już w piątek 26.05.2017r.

Dzieci z kl. I-III miały okazję uczestniczyć w niecodziennej ?Żywej lekcji przyrody?. W podświetlonych terrariach wspaniale prezentowały się patyczaki i straszyki, które potrafią tańczyć przy muzyce, kameleony, gekony i skorpiony, krocionogi, modliszki, ogromne ptaszniki oraz karaczany. Ciekawym opowieściom na temat tych niezwykłych zwierząt nie było końca. Dla wszystkich uczestników lekcji było to bardzo ciekawe doświadczenie a kameleony Agata i Leon podbiły serca najmłodszych uczniów Dwójki.

album ze zdjęciami