Menu strony

Rok szkolny 2016/2017

Nasza szkoła

Projekty i programy

Dokumenty

Dla rodziców

Rzecznik praw dziecka

Współpraca

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kategorie artykułów

Licznik odwiedzin

Odsłon : 1665596
Spotkanie z Kulturą Kraju Kwitnącej Wiśni PDF Drukuj

7 czerwca mogliśmy się przenieść choć na chwilę do Japonii. Wszystko to za sprawą koncertu, który odbył się w sali kinowej SCK. Młodzi, utalentowani Japończycy z zespołów Hozonka i Mashu zaprezentowali cały wachlarz umiejętności wokalnych i tanecznych, okraszonych zarówno dawną muzyką japońską, jak i współczesną. Wisienką na przysłowiowym torcie, czyli koncercie, były jednak tradycyjne stroje ludowe tak odmienne od naszych... W czasie występu nie mogło zabraknąć oczywiście uczniów "Dwójki", którzy nie tylko wypełnili widownię po brzegi, ale i wystąpili na scenie jako grupa taneczna Eski Floreski działająca przy SCK. Po zakończeniu  koncertu był również czas na spotkanie w kuluarach i zrobienie sobie pamiątkowego zdjęcia.

więcej zdjęć