Menu strony

Rok szkolny 2016/2017

Nasza szkoła

Projekty i programy

Dokumenty

Dla rodziców

Rzecznik praw dziecka

Współpraca

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kategorie artykułów

Licznik odwiedzin

Odsłon : 1525312
Wycieczka do EduParku PDF Drukuj

4 maja klasy młodsze wzięły udział w wycieczce do Eduparku. Uczniowie uczestniczyli w warsztatach: JESTEM Z GDAŃSKA. FAHRENHEIToraz WYBRYKI FIZYKI. Po zakończonych zajęciach oglądaliśmy wystawę interaktywną. Stała wystawa EduParku obejmuje interaktywne stanowiska z pięciu dziedzinnauki, przy których poprzez zabawę, można samodzielnie badać prawa przyrody. W Centrum eksponaty służą do zabawy - nie tak jak w typowym muzeum. Z każdym stanowiskiem doświadczalnym można się zmierzyć sprawdzając jego działanie. Wystarczy trochę ciekawości i zapału, by stać się odkrywcą praw nauki.

zdjęcia