Menu strony

Rok szkolny 2016/2017

Nasza szkoła

Projekty i programy

Dokumenty

Dla rodziców

Rzecznik praw dziecka

Współpraca

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kategorie artykułów

Licznik odwiedzin

Odsłon : 1525269
Dzień otwarty PDF Drukuj

13 kwietnia zaprosiliśmy przedszkolaki i ich rodziców na dzień otwarty w naszej szkole.  Dla dzieci przewidziano między innymi zajęcia komputerowe, muzyczne, plastyczne, biblioteczne oraz ruchowe w sali gimnastycznej. Najmłodsi wraz z wychowawcami i rodzicami obejrzeli sale lekcyjne, bibliotekę, świetlicę, stołówkę, a także inny ciekawe zakamarki naszej szkoły. Dorośli w tym samym czasie mogli przyjrzeć się zajeciom lub też porozmawiać z panią dyrektor Agnieszką Bogucką oraz nauczycielami na wszelkie tematy związane ze szkołą.

więcej zdjęć