Menu strony

Rok szkolny 2016/2017

Nasza szkoła

Projekty i programy

Dokumenty

Dla rodziców

Rzecznik praw dziecka

Współpraca

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kategorie artykułów

Licznik odwiedzin

Odsłon : 1525311
Bieganie w drużynie PDF Drukuj

Dnia 04.04.2017r. w parku miejskim w Sztumie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych. Uczniowie z naszej szkoły w tym roku wystąpili w rekordowym składzie ponad 40 uczniów. Nasi uczniowie kilkakrotnie stawali na podium nie tylko drużynowo, ale i indywidualnie. W kategorii dzieci młodszych zwyciężyli Nadia Śmigowska oraz Marcel Bełz, natomiast drużynowo chłopcy z klas IV zajęli pierwsze, a dziewczynki trzecie miejsce. W grupie dzieci starszych na drugim Obydwie drużyny szóstoklasistów w końcowej klasyfikacji stanęły na drugim miejscu podium.

Gratulujemy !!!


więcej zdjęć