Menu strony

Rok szkolny 2016/2017

Nasza szkoła

Projekty i programy

Dokumenty

Dla rodziców

Rzecznik praw dziecka

Współpraca

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kategorie artykułów

Licznik odwiedzin

Odsłon : 1525271
Rozstrzygnięto konkurs!!! PDF Drukuj

Zakończył się konkurs plastyczny organizowany od 4 lat przez sztumski samorząd, który ma na celu uwrażliwianie mieszkańców na los zwierząt. Gala wręczenia nagród odbyła się w Sztumskim Centrum Kultury w obecności licznie przybyłych uczniów szkół. Dekoracji laureatów dokonał burmistrz Sztumu Leszek Tabor. Co warte podkreślenia na konkurs dostarczono ponad 200 prac, z których komisja konkursowa wyróżniła ponad 100.

Nagrody w kategorii ,,Klasa III - IV" otrzymali :

Hanna Kopczyńska

Kinga Barnaś

Wyróżnienia w kategorii ,,Klasa III- IV" otrzymali:

1. Zofia Lubowiecka

2. Maja Rygielska

3. Julia Sałek

4. Bartosz Szpak

5. Julia Strąk

6. Weronika Szumowska