Menu strony

Rok szkolny 2016/2017

Nasza szkoła

Projekty i programy

Dokumenty

Dla rodziców

Rzecznik praw dziecka

Współpraca

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kategorie artykułów

Licznik odwiedzin

Odsłon : 1525244
"W krainie czarów" PDF Drukuj

Link do nagrania z przedstawienia


27 marca obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Teatru, z tej okazji grupa teatralna Dwójeczka zaprosiła kolegów i koleżanki ze szkoły, nauczycieli, dyrekcję i rodziców na premierę spektaklu "W Krainie Czarów". W tym magicznym miejscu spotkały się postacie z różnych, znanych dzieciom utworów. Byli: królewna Śnieżka, Pinokio, Kopciuszek, Czerwony Kapturek, Jaś i Małgosia, Kubuś Puchatek, Calineczka i inni. Gospodynią w krainie była oczywiście Alicja. Scenariusz i barwną scenografię przygotowała pani Alicja Marcinkowska, zaś reżyserem była pani Krysia Bugowska- Marcinkowska, opiekun koła teatralnego. Młodzi aktorzy kolejny raz spisali się na medal. Brawo!


zdjęcia