Menu strony

Rok szkolny 2016/2017

Nasza szkoła

Projekty i programy

Dokumenty

Dla rodziców

Rzecznik praw dziecka

Współpraca

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kategorie artykułów

Licznik odwiedzin

Odsłon : 1525291
Wojewódzki Konkurs Historyczny "Gdańszczanie - Pomorzanie - Polacy. Bohaterowie Sierpnia 80" PDF Drukuj

 

 

 

LINK DO ALBUMU

 

W dniu 14 grudnia 2016 r. odbył się w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku Wojewódzki Konkurs  Historyczny "Gdańszczanie - Pomorzanie - Polacy. Bohaterowie Sierpnia 80". Etap wojewódzki zgromadził 63 uczniów z 21 szkół podstawowych z całego województwa pomorskiego. Reprezentanci naszej szkoły po raz pierwszy uczestniczyli w konkursie uzyskując następujące wyniki: Milan Safader - 3 miejsce, Krzysztof Gromko - 8 miejsce i Otylia Pietrzyk - tytuł finalistki. Przygotowując się do konkursu uczniowie uczestniczyli 2 grudnia 2016 r. w warsztatach historycznych w ECS poznając skrawek historii najnowszej w miejscu, w którym ona powstawała.