Menu strony

Rok szkolny 2016/2017

Nasza szkoła

Projekty i programy

Dokumenty

Dla rodziców

Rzecznik praw dziecka

Współpraca

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kategorie artykułów

Licznik odwiedzin

Odsłon : 1525191
Asy z Trzeciej Klasy PDF Drukuj

Kolejna edycja szkolnego konkursu dla omnibusów z klas III  już za nami! Do rywalizacji przystąpiło dwanaścioro wytypowanych przez wychowawczynie wszechstronnych uczniów. Najpierw rozwiązywali test wyboru, potem sześcioro najlepszych odpowiadało na pytania przed jury. Dzieci musiały wykazać się wiedzą ogólną. Poszukiwaliśmy Asa, który interesuje się geografią, przyrodą, muzyką, czyta książki, zna polskie przysłowia, szybko liczy, doskonale radzi sobie z krzyżówkami po angielsku i... nie stresuje go gra TIK, TAK, BUM!!!

Asem z III klasy został: Maciej Kopczyński z III b

2.m. Cyprian Piróg z III e

3.m. Weronika Szumowska z III g

tuż za nimi uplasowali się:

Beniamin Socha z III d,

Patrycja Sabara z III c

oraz Karol Chudzik z III c.

Gratulujemy wiedzy!

Justyna Affek, Helena Antoniszewska, Katarzyna Bator


zdjęcia z konkursu