Menu strony

Rok szkolny 2016/2017

Nasza szkoła

Projekty i programy

Dokumenty

Dla rodziców

Rzecznik praw dziecka

Współpraca

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kategorie artykułów

Licznik odwiedzin

Odsłon : 1525179
Pasowanie na czytelnika PDF Drukuj


więcej zdjęć

Czytamy w szkole. Z książką przez życie.

Pasowanie na czytelnika biblioteki szkolnej już za nami! Uczniowie klasy I a i I b podczas uroczystego spotkania złożyli przyrzeczenie, w którym zobowiązali się szanować książki i systematycznie odwiedzać bibliotekę. A to wszystko w myśl powiedzenia, że książka najlepszym twym przyjacielem!

Dla pierwszoklasistów przygotowano niespodzianki. Były to występy uczennic z Klubu Miłośników Książek, które przygotowały inscenizację pt. ?O co proszą nas książki? oraz zorganizowane z wielkim rozmachem przedstawienie w wykonaniu naszej Dwójeczki pt. ?W krainie czarów?. Na zakończenie uroczystości nasze pierwszaki włączyły się w taniec z książką do piosenki ?Pociąg do książki?. Zapraszamy do biblioteki!