Menu strony

Rok szkolny 2016/2017

Nasza szkoła

Projekty i programy

Dokumenty

Dla rodziców

Rzecznik praw dziecka

Współpraca

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kategorie artykułów

Licznik odwiedzin

Odsłon : 1525252
Inwazja ninja w naszej szkolnej bibliotece PDF Drukuj


więcej zdjęć

Tym razem regały w naszej szkolnej bibliotece opanowali ninja - japońscy wojownicy specjalizujący się w szpiegowaniu, zamachach i sztukach walki. Do biblioteki trafiła seria książek zatytułowana...

Ninjago: Mistrzowie Spinjitzu. Cykl opracowano na podstawie animacji inspirowanych klockami lego, stworzonymi w oparciu o folklor Japonii.

W książkach oprócz historii zmagań dobra ze złem w świecie Ninjago znajdziesz ciekawe zadania i łamigłówki. W jednej z przygód Lord Garmadon pragnie posiąść legendarną Broń Spinjitzu. Mając za sprzymierzeńca Samukaia i jego armię szkieletów Garmadon zdobył trzy z czterech magicznych broni. Jeśli w jego ręce trafi ostatnia, Lord Garmadon wydostanie się z mrocznego królestwa Podziemi - a to dla świata Ninjago oznacza pewną zagładę. Sensei Wu i jego czterej ninja nie mogą do tego dopuścić. Czy młodzi mistrzowie Spinjitzu sprostają temu niebezpiecznemu zadaniu? Seria książek o przygodach Sensei Wu i jego czterech nieustraszonych wojownikach została przekazana do naszej szkolnej biblioteki dzięki uprzejmości państwa Drohomireckich.

 

Wojownicy ninja brali udział w tajnych operacjach i zamachach. Ciekawe, jakie zadanie wykonują w naszej bibliotece?